DPS Strzelce Opolskie
Wejście do DPS w Strzelcach Opolskich
DPS Strzelce Opolskie
Filia w Leśnicy
DPS Strzelce Opolskie
Kaplica w Filii w Leśnicy
DPS Strzelce Opolskie
Park w Filii Szymiszów
DPS Strzelce Opolskie
Filia Szymiszów
DPS Strzelce Opolskie

 Zgodnie z tradycją, nie mogło zabraknąć domowych pierników, za dekorację któych zabrały się pani Małgosia i pani Janina.

Pierniki

 W ramach terapii zajęciowej przygotowano piękne dekoracje. 

dekoracje 3

dekoracje 4

dekoracje 5

Z życzeniami, prezentami i dobrą Nowiną, podopiecznych odwiedziły dzieci i młodzież strzeleckich szkół. 

Do wspólnego kolędowania zaprosili mieszkańców uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Strzelcach Opolskich, którzy obdarowali ich uśmiechem, radością i drobnym upominkiem. 

psp7 5PSP7 2PSP7psp7 6psp7 4psp 7 7

 W czasie adwentu, mieszkańcy przy pomocy uczniów z Niepublicznej Branżowej Szkoły I Stopnia w Strzelcach Opolskich, robili kartki świąteczne dla swoich bliskich. 

kartki

kartki3

kartki 4

Piękny koncert kolęd zaprezentowali uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Strzelcach Opolskich. Młodzi muzycy wręczyli mieszkańom instrumenty dzięki czemu wszyscy razem stworzyliśmy orkiestrę. 

SM

SM2

 SM3

szkoła muzyczna

 Tuż przed samymi Świętami, uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, przekazali mieszkańcom gry planszowe.

 

i

Do wspólnego spędzania czasu wolnego, mieszkańców zaprosili wolontariusze z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 2 w Strzelcach Opolskich. Przed rozgrywkami w chińczyka, odwiedzili oni, radośnie kolędując, wszystkich mieszkańców i każdemu wręczyli pyszną czekoladę. 

chińczyk

Wszystkim za zaangażowanie, prezenty i poświęcony czas, serdecznie dziękujemy.